Witamy na naszej witrynie

Witam w witrynie internetowej POLSKIEGO STOWARZYSZENIA PROINTEGRACYJNEGO – EUROPA. Tutaj sympatycy idei europejskiej kontaktują się, dyskutują i pozyskują informacje o UE. Ale nie tylko: jak przystało na nowoczesną organizację, ta strona jest w Stowarzyszeniu narzędziem do podejmowania decyzji; za jej pośrednictwem konsultujemy projekty i głosujemy w ich sprawach. 

podpis

Zobacz więcej

Szczególnie polecamy

Artykuł 2
Unia opiera się na wartościach poszanowania godności osoby ludzkiej, wolności, demokracji, równości, państwa prawnego, jak również poszanowania praw człowieka, w tym praw osób należących do mniejszości. Wartości te są wspólne Państwom Członkowskim w społeczeństwie opartym na pluralizmie, niedyskryminacji, tolerancji, sprawiedliwości, solidarności oraz na równości kobiet i mężczyzn.

Teksty komunikatów i ogłoszeń

Rzecznikiem prasowym Stowarzyszenia jest członek Zarządu Głównego  Paweł Wójcik
Kontakt telefoniczny: +48 602 271 271
kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
KOMUNIKATY:
  • 2016-02-22 - OPINIA Rady Programowej Polskiego Stowarzyszenia Prointegracyjnego – Europa z 22 lutego 2016 roku na temat decyzji Rady Europejskiej w sprawie statusu Wielkiej Brytanii w UE - wersja PDF - POBIERZ
  • 2016-02-22 - OPINIA Rady Programowej Polskiego Stowarzyszenia Prointegracyjnego – Europa z 22 lutego 2016 roku na temat decyzji Rady Europejskiej w sprawie statusu Wielkiej Brytanii w UE - wersja DOCX - POBIERZ
  • 2016-01-15 - Oświadczenie Zarządu Głównego PSP-EUROPA z 15 stycznia 2016 - wersja PDF - POBIERZ
  • 2016-01-15 - Oświadczenie Zarządu Głównego PSP-EUROPA z 15 stycznia 2016 - wersja DOCX - POBIERZ